Tema Granit
  • İL:
    İstanbul
  • İLÇE:
    Pendik
  • KURULUŞ:
    2016

Tema Granit
Mermerin Özü

Tema Granit Mermer olarak 1990 yılından beri İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. 2010 yılından itibaren kurumsallaşarak hizmet kalitemizi daha profesyonel bir şekilde sunmaya başladık. Mermer, granit, ÇimStone, Belenco vb. doğal ve yapay taşları işleyerek; mutfak tezgahı, banyo tezgahı, zemin döşemesi, basamak döşemesi, asansör kaplaması, duvar kaplaması, şömine - barbekü uygulaması gibi çalışmalarını 30 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz.

“Mermerin Özü” söylemiyle çıktığımız bu yolda kaliteli hizmet ve mutlu müşteri ilkemizle hareket ediyoruz. Doğadan ilham alarak doğal taşları doğadaki saflığını ve kalitesini bozmadan aynı güzellikte işliyoruz. Böylece uzun yıllar boyunca kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Sektördeki Yerimiz

 

Ülkemiz, MTA verilerine göre 5 milyar m³ mermer rezervi ile dünya mermer potansiyelinin %40’ına sahiptir. Bu kadar mermer rezervi ile mermer sektöründe birçok farklı iş kolu ve istihdam alanı açılmıştır.

Türkiye mermer sektöründe mermer ürünlerinin tedarik edilmesini sağlamak, ülkemize yeni ürünlerin getirilmesini ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkıda bulunmak için hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuzdan beri süregelen kalite, uzmanlaşma, dürüstlük ve pazarı geliştirme özelliklerimizle istikrarlı bir büyüme göstererek mermercilik dünyasında saygın bir yer edinmekteyiz.

 

Çalışma Tarzımız, Başarımız.

 

Müşterilerimizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyacı olan doğru çözümü en uygun maliyetle sunuyoruz. Zaman değerlidir. Söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli takımları ve alet çantamızı sürekli yanımızda taşıyarak zaman kayıplarının önüne geçiyoruz. İşleri her zaman aynı hassasiyetle ve güler yüzle yapıyoruz. Bitirdiğimiz işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, en iyi sonuca ulaşmak için çabalıyoruz. Başarımızın sırrı, hakkıyla yapılan işlerin sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

İstanbul’un her yerinde ve çevre ilçelerdeki mutfak tezgahları, banyo tezgahları, zemin döşemeleri, basamak döşemeleri, asansör kaplamaları, duvar kaplamaları, şömine – barbekü uygulamaları ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize telefon numaramız ve web sitemizdeki iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

30 +
Yıllık Deneyim
500 +
Tamamlanmış Proje
200 +
Renk ve Kreasyon
20 +
Hizmet Alanı

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Bize Ulaşın